Βιντεογράφος Γάμου - Ωραιόκαστρο
Η εύρεση του κατάλλληλου βιντεογράφου για τον γάμο σας είναι πολύ σημαντική. Το EasyWedding σας βοηθά να βρείτε τον κατάλληλο βιντεογράφο γάμου στην περιοχή Ωραιόκαστρο ανάλογα με το budget σας. Δείτε προηγούμενες δουλειές, διαβάστε αξιολογήσεις από προηγούμενους γάμους και επικοινωνήστε τώρα με τον ιδανικό βιντεογράφο γάμου.
Η εύρεση του κατάλληλου βιντεογράφου γάμου δεν είναι εύκολη. Το EasyWedding σας βοηθά να επιλέξετε τον κατάλληλο στην περιοχή Ωραιόκαστρο βάσει του γούστου σας.
Βιντεογράφο
Ωραιόκαστρο
0
Filippos Papadopoulos "lifecolor"
•(0)•Κρήτη - Ρέθυμνο
Εύρος Τιμών:1200.0€ - 2900.0€
Ονομάζομαι Φίλιππος Παπαδόπουλος,
Το ταξίδι μου στην κινηματογράφηση γάμου ξεκίνησε το 2008 και σύντομα μετατράπηκε σε καλλιτεχνικό πάθος.
Κάθε δημιουργία μου είναι μοναδική ως αποτέλεσμα της δικής σας μοναδικότητας. Το πάθος μου είναι να απαθανατίσω τις σημαντικές στιγμές σας και να σας χαρίσω ένα αιώνιο κειμήλιο αναμνήσεων.
Μου αρέσει η αυθεντικότητα να δημιουργώ εικόνες που σας αντικατοπτρίζουν ως ζευγάρι.
Αυτό σημαίνει ότι πρέπει απλώς να είστε ο εαυτός σας.
The Couple Martini
•(0)•Αθήνα
Εύρος Τιμών:1100.0€ - 3000.0€
Χαιρόμαστε για τη γνωριμία! Είμαστε ο Μάριος & η Φαίη.
Ζευγάρι στη ζωή ζευγάρι και στη δουλειά! Οι κοινές μας σπουδές στη φωτογραφία, τη σκηνοθεσία, το μοντάζ και η αγάπη μας για τον παλιό κινηματογράφο δημιούργησαν το brand
«The Couple Martini».
Ως παθιασμένοι βιντεογράφοι γάμου, ειδικευόμαστε στο να απαθανατίζουμε αξέχαστες στιγμές σε κλασικό κινηματογραφικό στυλ. Είτε κάνετε μια λιτή τελετή στην αυλή είτε μια μεγαλειώδη δεξίωση, αποτυπώσετε την ξεχωριστή μέρα σας μέσω της κομψής προσέγγισης μας. Ελάτε μαζί μας σε αυτό το κινηματογραφικό ταξίδι αγάπης και γιορτής, όπου κάθε καρέ αφηγείται μια διαχρονική ιστορία.
Γιατί αγαπάμε αυτό που κάνουμε
Ο εορτασμός της αγάπης και του γάμου είναι στο επίκεντρο όλων όσων κάνουμε. Με 13 χρόνια γάμου και ένα όμορφο παιδί, αναπολούμε τις αναμνήσεις των δικών μας όρκων. Αυτή η βαθιά σύνδεση με την ουσία του γάμου είναι που κάνει την εξυπηρέτηση των πελατών μας απόλυτη χαρά και προνόμιο!