Μπάντες Γάμου - Γέρακας
Η μουσική επένδυση ενός γάμου είναι είναι το σημείο κλειδί για την επιτυχία. Από παραδοσιακά και νησιώτικα μέχρι jazz και soul, το EasyWedding σας βοηθά να βρείτε την κατάλληλη μπάντα για τον γάμο σας στην περιοχή Γέρακας ανάλογα με το budget σας και το μουσικό σας γούστο. Περιηγηθείτε στα διάφορα είδη, διαβάστε αξιολογήσεις από προηγούμενους γάμους και επιλέξτε την ιδανική μπάντα για τον γάμο σας.
Η μουσική είναι κλειδί στην επιτυχία ενός γάμου. Το EasyWedding βοηθάει στην επιλογή της ιδανικής μπάντας στην περιοχή Γέρακας βάσει του γούστου και του budget σας.
Μπάντα
Γέρακας
0
Nostalgia Music Events
Προτείνεται από 1 Επαγγελματίες
•(0)•Αθήνα
Εύρος Τιμών:600.0€ - 2000.0€
Νοσταλγία σημαίνει αναπολώ ευχάριστα κάτι από το παρελθόν, έτσι θέλουμε να νοσταλγείτε την εκδήλωση την οποία ντύσαμε μουσικά για εσάς!
Το Μουσικό Συγκρότημα Νοσταλγία αποτελείται από full time μουσικούς, με πολυετή πείρα στον χώρο της μουσικής Κάλυψης Κοινωνικών / Εταιρικών Event με πεδίο κάλυψης όλη την Ελλάδα και το εξωτερικό.
Βασικό χαρακτηριστικό του Ρεπερτορίου μας είναι η προσαρμοστικότητά του πάνω στις ανάγκες του κάθε Event: Έλαφρολαϊκό - Λαϊκό, Παραδοσιακό ακόμα και Disco!
Η μπάντα μας αποτελείται από τους:
Στέφανος Βρυνιώτης: Μπουζούκι - Τραγούδι
Περικλής Μαλακατές: Κιθάρα - Τραγούδι
Γλυκερία Ανδρονιάδου: Τραγούδι
Φίλιππος Παχνιστής: Πιάνο - Τραγούδι
Αναλόγως των αναγκών της εκδήλωσης σας μπορείτε να διαλέξετε μεταξύ:
Nostalgia 2/4 Duo: Mπουζούκι - Τραγούδι & Κιθάρα Τραγούδι
Nostalgia 3/4 Trio: Mπουζούκι - Τραγούδι, Κιθάρα Τραγούδι & Πλήκτρα Τραγούδι ή Mπουζούκι - Τραγούδι & Κιθάρα Τραγούδι & Γυναικεία Φωνή
Nostalgia 4/4 Quartet+ : Mπουζούκι - Τραγούδι, Κιθάρα Τραγούδι, Πλήκτρα Τραγούδι, Γυναικεία Φωνή και ο,τιδήποτε εξτρά μπορεί να χρειαστείτε (Βιολί, Κλαρίνο, Λαούτο κλπ)
*** NEW ΑDDITION ***
Για τις Περιπτώσεις που θέλετε να παίξουμε στο Welcome Drink ή στο After Wedding Cocktail, σας έχουμε την τέλεια πρόταση για να δημιουργήσετε μια ατμόσφαιρα μοναδική και αξέχαστη:
Nostalgia 3/4 Trio: Μπάσο, Πιάνο & Μπουζούκι.
Nostalgia 4/4 Quartet: Πνευστό Χάλκινο / Ξύλινο, Μπάσο & Πιάνο, Μπουζούκι.
Nostalgia 4+ Quintet: Καχόν, Πνευστό Χάλκινο / Ξύλινο, Μπάσο, Πιάνο & Μπουζούκι.
Πνευστά Χάλκινα: Σαξόφωνο, Φλάουτο, Τρομπέρα, Τρομπόνι.
Πνευστά Ξύλινα: Κλαρινέτο, Όμποε.
Το Ρεπερτόριο περιλαμβάνει μεγάλους Έλληνες Συνθέτες, ενδεικτικά: Μάνο Χατζιδάκι (Η μπαλάντα του Ούρι, Διώξε τη Λύπη, Πες μου μια Λέξη, Top Kapi) Μίκη Θεωδοράκη (Ζορμπάς, Αν Θυμηθείς τ΄όνειρό μου, Χαερταετοί, Γειτονιά των Αγγέλων), Μίμη Πλέσσα (Αν σ'αρνηθώ Αγάπη μου, Θα Κλέψω Τα Τριαντάφυλλα) Σταύρο Ξαρχάκο (Υπομονή, Στου Όθωνα τα Χρόνια), Γιώργο Ζαμπέτα (Χίλια Περιστέρια, Αλήτη, Η Βαλίτσα) ακόμα και διασκευές / παραλλαγές αγαπημένων τραγουδιών σε πιο Upbeat ρυθμό όπως Ιστορία μου Αμαρτία μου, το Μινόρε της Αυγής, Πάρε την Ταχεία κλπ
Διαθέτουμε και δικό μας ηχητικό εξοπλισμό για ορισμένα μεγέθη εκδηλώσεων.
Άγγελος Λέπουρης
•(0)•Αθήνα
Εύρος Τιμών:500.0€ - 2000.0€
Ο Άγγελος Λέπουρης ξεκίνησε να ασχολείται με το τραγούδι από πολύ μικρή ηλικία. Το ρεπερτόριό του είναι ελληνικό και κινείται τόσο σε mainstream όσο και σε τραγούδια δεκαετίας (90’s - 00’s). Το πρόγραμμα χωρίζεται σε δύο ενότητες. Το 1ο μέρος αφορά σε τραγούδια ύφους ποπ, ενώ το 2ο μέρος είναι βασισμένο σε λαϊκούς δρόμους.
Διαθέτει προσωπική δισκογραφία έχοντας συνεργαστεί με δισκογραφικές εταιρείες όπως η Spider, η Cobalt και η Keys Records ενώ έχει πραγματοποιήσει και αρκετές τηλεοπτικές εμφανίσεις.
Το σχήμα αποτελείται από 4 άτομα (Φωνή, Κιθάρα, Πλήκτρα και Κρουστά*).
*υπάρχουν οι επιλογές ηλεκτρονικών drums και cajon