Μπάντες Γάμου - Λαγκαδάς
Η μουσική επένδυση ενός γάμου είναι είναι το σημείο κλειδί για την επιτυχία. Από παραδοσιακά και νησιώτικα μέχρι jazz και soul, το EasyWedding σας βοηθά να βρείτε την κατάλληλη μπάντα για τον γάμο σας στην περιοχή Λαγκαδάς ανάλογα με το budget σας και το μουσικό σας γούστο. Περιηγηθείτε στα διάφορα είδη, διαβάστε αξιολογήσεις από προηγούμενους γάμους και επιλέξτε την ιδανική μπάντα για τον γάμο σας.
Η μουσική είναι κλειδί στην επιτυχία ενός γάμου. Το EasyWedding βοηθάει στην επιλογή της ιδανικής μπάντας στην περιοχή Λαγκαδάς βάσει του γούστου και του budget σας.
Μπάντα
Λαγκαδάς
0
Bliss
•(0)•Θεσσαλονίκη
Εύρος Τιμών:600.0€ - 1000.0€
Ένα από τα πιο δραστήρια συγκροτήματα της Θεσσαλονίκης, οι Bliss είναι γνωστοί για τα εκρηκτικά non-stop live party τους και το πάντρεμα πολλών ειδών στη μουσική τους. Από τις σύχρονες pop και R&B ελληνικές και ξένες επιτυχίες, μέχρι τα hits των 80s και 70s και με ένα συνεχόμενο setlist, το οποίο κυλά ασταμάτητα μέχρι το τέλος της βραδιάς!
Από το 2018, και όσο ανήκαν στο δυναμικό της δισκογραφικής εταιρίας Real Music, έχουν κυκλοφορήσει τα ‘Μείνε’, ‘Πες Ό,τι Θες’, ‘Aventure’ και το ραδιοφωνικό hit 'Δεν Υπάρχει Έρωτας'. Την άνοιξη του 2023 εντάχθηκαν στο δυναμικό της Plus Records, με την οποία και κυκλοφόρησαν το 'Δεν Θα Περιμένω', το οποίο κυκλοφορεί με το βίντεο κλιπ του, σε σκηνοθεσία Συνοδινού Μοσχίδη.
Ως μία live party μπάντα, οι Bliss αποτελούν ιδανική επιλογή για ένα γαμήλιο πάρτυ, καθώς είναι βέβαιο ότι θα ξεσηκώσουν το κοινό κάθε ηλικίας και κάθε μουσικής προτίμησης! Μια ματιά στα βίντεό τους είναι αρκετή για να πάρει κανείς μια ιδέα από το κέφι που επικρατεί στις εμφανίσεις τους! Με ζωντανή διάρκεια που καλύπτει τις πλέον απαιτητικές διοργανώσεις και με ποικιλία ρεπερτορίου που ικανοποιεί και τα πιο δύσκολα γούστα, οι Bliss έχουν εμφανιστεί σε δεκάδες γάμους ζωντανά, με όλες τους τις εμφανίσεις να αποτελούν μία ευχάριστη ανάμνηση για όλους τους καλεσμένους.
Τάκης Δούκας
•(0)•Αθήνα
Εύρος Τιμών:150.0€ - 600.0€
Ονομάζομαι Τάκης Δούκας και έχω σπουδάσει μουσική με πτυχίο Αρμονίας καί σαξόφωνο jazz με τον καταξιωμένο σαξοφωνίστα Α. Λαδόπουλο. Είμαι μέλος σέ δύο μπάντες όπου έχουμε συμμετάσχει και σέ διάφορα μουσικά φεστιβάλ στην Ελλάδα. Τήν τελευταία δεκαετία έχω στραφεί και στο σαξόφωνο γάμου ή άλλων εκδηλώσεων .