Μπάντες Γάμου - Μαραθώνας
Η μουσική επένδυση ενός γάμου είναι είναι το σημείο κλειδί για την επιτυχία. Από παραδοσιακά και νησιώτικα μέχρι jazz και soul, το EasyWedding σας βοηθά να βρείτε την κατάλληλη μπάντα για τον γάμο σας στην περιοχή Μαραθώνας ανάλογα με το budget σας και το μουσικό σας γούστο. Περιηγηθείτε στα διάφορα είδη, διαβάστε αξιολογήσεις από προηγούμενους γάμους και επιλέξτε την ιδανική μπάντα για τον γάμο σας.
Η μουσική είναι κλειδί στην επιτυχία ενός γάμου. Το EasyWedding βοηθάει στην επιλογή της ιδανικής μπάντας στην περιοχή Μαραθώνας βάσει του γούστου και του budget σας.
Μπάντα
Μαραθώνας
0
Tasos Sarioglou
Προτείνεται από 3 Επαγγελματίες
•(1)•Κέρκυρα
Εύρος Τιμών:400.0€ - 2000.0€
Με τον ταλαντούχο σαξοφωνίστα Τάσο Σαρήογλου, η μουσική γίνεται η αφήγηση της ιστορίας σας. Το σαξόφωνό του αναδεικνύει κάθε στιγμή του γάμου σας, δημιουργώντας μια μαγική ατμόσφαιρα γεμάτη αγάπη και εκφραστικότητα. Από τις αισθησιακές νότες που υποδέχονται τους καλεσμένους σας, μέχρι τον εκρηκτικό χορό στο πάρτι, ο Τάσος δημιουργεί μια ατμόσφαιρα που ενσωματώνει τον ξεχωριστό χαρακτήρα σας.
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Επίσης, ο Τάσος λόγο της πολυετής εμπειρίας του στον χώρο των γάμων, μπορεί να σας βοηθήσει να δημιουργήσετε μαζί μια εξατομικευμένη λίστα με μουσικές που θα αντικατοπτρίζουν το στυλ και τις προτιμήσεις τόσο τις δικές σας όσο και των καλεσμένων σας.
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί του μέσω Instagram, Facebook, email,viber ή WhatsApp ώστε να μοιραστείτε τις ιδέες σας, να συζητήσετε τις προσδοκίες σας και να διαμορφώσετε ένα μουσικό σενάριο που θα αποτυπώσει την ατμόσφαιρα και τον χαρακτήρα της ημέρας του γάμου σας.
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Nostalgia Music Events
Προτείνεται από 1 Επαγγελματίες
•(0)•Αθήνα
Εύρος Τιμών:600.0€ - 2000.0€
Νοσταλγία σημαίνει αναπολώ ευχάριστα κάτι από το παρελθόν, έτσι θέλουμε να νοσταλγείτε την εκδήλωση την οποία ντύσαμε μουσικά για εσάς!
Το Μουσικό Συγκρότημα Νοσταλγία αποτελείται από full time μουσικούς, με πολυετή πείρα στον χώρο της μουσικής Κάλυψης Κοινωνικών / Εταιρικών Event με πεδίο κάλυψης όλη την Ελλάδα και το εξωτερικό.
Βασικό χαρακτηριστικό του Ρεπερτορίου μας είναι η προσαρμοστικότητά του πάνω στις ανάγκες του κάθε Event: Έλαφρολαϊκό - Λαϊκό, Παραδοσιακό ακόμα και Disco!
Η μπάντα μας αποτελείται από τους:
Στέφανος Βρυνιώτης: Μπουζούκι - Τραγούδι
Περικλής Μαλακατές: Κιθάρα - Τραγούδι
Γλυκερία Ανδρονιάδου: Τραγούδι
Φίλιππος Παχνιστής: Πιάνο - Τραγούδι
Αναλόγως των αναγκών της εκδήλωσης σας μπορείτε να διαλέξετε μεταξύ:
Nostalgia 2/4 Duo: Mπουζούκι - Τραγούδι & Κιθάρα Τραγούδι
Nostalgia 3/4 Trio: Mπουζούκι - Τραγούδι, Κιθάρα Τραγούδι & Πλήκτρα Τραγούδι ή Mπουζούκι - Τραγούδι & Κιθάρα Τραγούδι & Γυναικεία Φωνή
Nostalgia 4/4 Quartet+ : Mπουζούκι - Τραγούδι, Κιθάρα Τραγούδι, Πλήκτρα Τραγούδι, Γυναικεία Φωνή και ο,τιδήποτε εξτρά μπορεί να χρειαστείτε (Βιολί, Κλαρίνο, Λαούτο κλπ)
*** NEW ΑDDITION ***
Για τις Περιπτώσεις που θέλετε να παίξουμε στο Welcome Drink ή στο After Wedding Cocktail, σας έχουμε την τέλεια πρόταση για να δημιουργήσετε μια ατμόσφαιρα μοναδική και αξέχαστη:
Nostalgia 3/4 Trio: Μπάσο, Πιάνο & Μπουζούκι.
Nostalgia 4/4 Quartet: Πνευστό Χάλκινο / Ξύλινο, Μπάσο & Πιάνο, Μπουζούκι.
Nostalgia 4+ Quintet: Καχόν, Πνευστό Χάλκινο / Ξύλινο, Μπάσο, Πιάνο & Μπουζούκι.
Πνευστά Χάλκινα: Σαξόφωνο, Φλάουτο, Τρομπέρα, Τρομπόνι.
Πνευστά Ξύλινα: Κλαρινέτο, Όμποε.
Το Ρεπερτόριο περιλαμβάνει μεγάλους Έλληνες Συνθέτες, ενδεικτικά: Μάνο Χατζιδάκι (Η μπαλάντα του Ούρι, Διώξε τη Λύπη, Πες μου μια Λέξη, Top Kapi) Μίκη Θεωδοράκη (Ζορμπάς, Αν Θυμηθείς τ΄όνειρό μου, Χαερταετοί, Γειτονιά των Αγγέλων), Μίμη Πλέσσα (Αν σ'αρνηθώ Αγάπη μου, Θα Κλέψω Τα Τριαντάφυλλα) Σταύρο Ξαρχάκο (Υπομονή, Στου Όθωνα τα Χρόνια), Γιώργο Ζαμπέτα (Χίλια Περιστέρια, Αλήτη, Η Βαλίτσα) ακόμα και διασκευές / παραλλαγές αγαπημένων τραγουδιών σε πιο Upbeat ρυθμό όπως Ιστορία μου Αμαρτία μου, το Μινόρε της Αυγής, Πάρε την Ταχεία κλπ
Διαθέτουμε και δικό μας ηχητικό εξοπλισμό για ορισμένα μεγέθη εκδηλώσεων.