Φωτογράφοι Γάμου - Σπάτα
Ανακαλύψτε τους καλύτερους φωτογράφους γάμου στην περιοχή Σπάτα ! Διαβάστε αξιολογήσεις, συγκρίνετε τιμές και κλείστε τoν καλύτερο φωτογράφου στην περιοχή σας. Είστε ένα κλικ μακριά από μια ονειρεμένη φωτογράφιση γάμου!
Ανακαλύψτε τους καλύτερους φωτογράφους γάμου στην περιοχή Σπάτα ! Διαβάστε αξιολογήσεις, συγκρίνετε τιμές και κλείστε την τέλεια φωτογράφιση για τον γάμο σας.
Φωτογράφο
Σπάτα
0
Owl Photo Studio
•(0)•Αθήνα
Εύρος Τιμών:1000.0€ - 3000.0€
Είμαστε η Μαρίνα και ο Κώστας, ένα ζευγάρι φωτογράφων που ενώθηκε από την αγάπη για την τέχνη της φωτογραφίας.
Από την πρώτη στιγμή που ανακαλύψαμε τη μαγεία της εικόνας, καταλάβαμε ότι κάθε φωτογραφία είναι μια πύλη που ανοίγει σε έναν ολόκληρο κόσμο αισθήσεων και συναισθημάτων.
Πιστεύουμε πως η φωτογραφία είναι πολύ περισσότερο από απλή καταγραφή στιγμών. Είναι ένας τρόπος να καταγράψουμε την ουσία της ύπαρξης και της ομορφιάς που περιβάλλει τον κόσμο μας. Μέσα από το φακό μας, επιδιώκουμε να αποτυπώσουμε όχι μόνο την εικόνα αλλά και την αίσθηση που τη συνοδεύει.
Με μια φωτογραφική πορεία πλούσια σε εμπειρίες και μεγάλη αγάπη για την τέχνη, αναλαμβάνουμε με χαρά την αποστολή να καταγράψουμε τις πιο σημαντικές στιγμές της ζωής σας. Κάθε φωτογραφία μας δεν είναι απλώς ένα στιγμιότυπο, αλλά μια παράθεση των συναισθημάτων, των στιγμών που κάνουν τη ζωή σας μοναδική.
Δεν είμαστε απλά φωτογράφοι γάμου και βάπτισης.
Είμαστε αφηγητές ιστοριών, που αφήνουμε τις φωτογραφίες να μιλήσουν για το πάθος μας για την τέχνη. Καταγράφουμε τις στιγμές με μοναδικό τρόπο, συλλαμβάνοντας τη μαγεία που διακρίνει κάθε στιγμή, κάθε χαμόγελο, κάθε δάκρυ.
Μας αρέσει να δημιουργούμε πορτραίτα που ξεχωρίζουν, να διαμορφώνουμε στιγμιότυπα που αντέχουν στο χρόνο και να δημιουργούμε αναμνήσεις που θα σας συντροφεύουν για πάντα. Και όταν εμπιστεύεστε την ιστορία σας σε εμάς, υποσχόμαστε να τη φωτογραφίσουμε με τον πιο ευαίσθητο τρόπο και να εστιάσουμε στη δημιουργία μακροχρόνιων και συναισθηματικά φορτισμένων αναμνήσεων.
Από την πρώτη συνάντηση έως την παράδοση του άλμπουμ, θα είμαστε εκεί για να σας συμβουλεύσουμε, να σας υποστηρίξουμε και να καταγράψουμε κάθε στιγμή με αγάπη και αφοσίωση. Αφήστε μας να δημιουργήσουμε τη δική σας μοναδική ιστορία που θα κρατήσει για γενιές.
Premiere Photography
•(0)•Σπάτα
Εύρος Τιμών:1000.0€ - 3200.0€
Γεννημένος το 1982, ποτέ δεν φαντάστηκα πως θα ακολουθήσω τις τέχνες επαγγελματικά. Με κέρδισαν οι επιστήμες, Είμαι πτυχιούχος Μηχανικός Βιοιατρικής τεχνολογίας. Τη φωτογραφία την επιστράτευσα ως απόδραση απο την πραγματικότητα, ως δημιουργικό εργαστήριο για τον Γιώργο και πιο συγκεκριμένα για τον εσωτερικό μου κόσμο που μέχρι τότε δεν κατάφερε να γεμίσει με όσα τον τροφοδοτούσα. Δεν άργησα να καταλάβω πως τα πάντα είναι φως και έκτοτε πειραματίζομαι με αυτό σε ένα παιχνίδι δίχως τέλος. Επέλεξα να φωτογραφίζω γάμους για δύο λόγους. Ο πρώτος είναι πως στους γάμους δεν βαριέμαι, κάθε φορά έχω άλλο χώρο, άλλο φως, άλλη πρόκληση, δεν φωτογραφίζω κάτι στατικό ούτε κάτι στημένο, αυτό μου δίνει ελευθερία κινήσεων και δημιουργίας χωρίς να βάζω δημιουργικά όρια στον εαυτό μου. Είμαι πολύ απαιτητικός με τον εαυτό μου καθώς ο γάμος είναι ένα μυστήριο που δεν επαναλαμβάνεται και απαιτεί γνώσεις επάνω σε όλα τα είδη φωτογραφίας, ταχύτητα, γρήγορη λήψη αποφάσεων, συγκέντρωση. Όλα αυτά είναι μια αγωνιστική δοκιμασία που γνωρίζω πως κερδίζεται.. Ο δεύτερος λόγος είναι η χημεία που επιδιώκω με τα ζευγάρια που συνεργάζομαι η φιλική προσέγγιση αλλά και η ενέργεια που έχει ο γάμος.